Хімчистка Доніні - більш ніж хімчистка

Вас вітає мережа хімчисток Доніні!
Ми працюємо для Вас вже понад 25 років.
Сьогодні хімчистка Доніні - це сучасне підприємство, що має розгалужену мережу з 15-ти приймальних пунктів, розташованих в усих житлових масивах міста та області,
а також окремі спеціалізовані цехи по хімчистці речей, фарбуванню одягу, хімчистці та фарбуванню шкіри, хутра та взуття, чистці подушок, обробці килимів, пранню білизни.

Хімчистка Доніні надає найповніший спектр послуг хімчистки, фарбування та прання європейської якості в м. Черкаси. Ми вивчили світовий досвід та зібрали найсучасніше обладнання, найбезпечніші матеріали та найдосвідченіших фахівців, щоб надавати послуги високої якості.

Кожна принята в обробку річ для нас унікальна, і наша мета -  повернути її бездоганний вигляд. Ми постійно працюємо над тим, щоб результат перевищив Ваші сподівання.
Найбільш вимогливіші клієнти одного разу звернувшись в Доніні, залишаються тут назавжди.

Хімчитска "Доніні" є одним з ініціатором створення та постійним активним членом Асоціації хімчисток та пралень України, в різних роках удостоювалася звання  Лідера галузі, Кращого підпрємства побутового обслуговування; працівники ставали переможцями галузевих конкурсів на звання кращого приймальника замовлень, кращого апаратника хімічного чищення, найстараннішого плямознищувача, кращого прасувальника.

На базі Доніні створений навчальний центр, в якому наші фахівці навчають професії нових працівників та діляться досвідом з колегами з інших регіонів.

Ми були першими в Черкасах та залишаємось найкращими!

Новини

  28.02.21  
Знижка 15% на чистку будь-якого одягу НЕРЕАЛЬНІ -15% на чистку будь-якого одягу 😍 Так-так, будь якого - жіночого і чоловічого, ...
Клієнти:
                                                                                
                                            
Партнери: