«Верхній одяг – шуби, дублянки, пальта, пуховики -  необхідно здавати в хімчистку відразу після  закінчення зимового  сезону. Це збереже Вашу річ від молі та шкідливих мікроорганізмів, адже брудний одяг притягує міль, чистий же для неї не смачний.»

Новини

 28.02.21
Знижка 15% на чистку будь-якого одягу
НЕРЕАЛЬНІ -15% на чистку будь-якого одягу 😍 Так-так, будь якого - жіночого і чоловічого, ...
 03.01.21
Вітаємо з Новим 2021 роком! Щиро вітаємо з Новим роком! Бажаємо мирного і радісного, сповненого здоров’ям і щастям року! ...
 09.03.20
Знижка 15% на чистку верхнього одягу Зустрічаємо весну в піднесеному настрої і бездоганному образі 🌺 І даруємо знижку 15% на ...

Дисконтна програма

Піклуючись про Вас та висловлюючи свою вдячність, ми створили дисконтну систему Доніні – систему накопичувальних знижок для наших постійних  клієнтів.


    Для отримання дисконтної картки зі знижкою 5% здійсніть одноразове замовлення на 1 000 грн або ж протягом року накопичуйте цю суму на свому особистому рахунку.


    Щойно Ви накопичили на свому особовому рахунку 3 000 грн, Ви отримуєте дисконтну картку зі знижкою 7%.

    Власники даних карт мають право на першочергове виконання замовлень зі знижками 5% і 7% відповідно на всі послуги Доніні, крім послуг по пранню білизни та ремонтних робіт.


    Здійснивши замовлення на суму від 6 000 грн, Ви стаєте привілейованим клієнтом мережі Доніні, що має право на першочергове виконання замовлень, користується 10% знижкою на всі послуги, а також отримує право на термінове виконання замовлень без стягування тарифу за терміновість.


Інші знижки, що діють в мережі Доніні:

- 50% на чистку дитячого одягу до 38 розміру
- 10% на весь асортимент інвалідам ВВВ 1-2 групи
-10% учасникам на інвалідам АТО та ООС
- 10% членам багатодітних сімей

Знижки надаються в момент оформлення замовлення при наявності дисконтної картки або відповідного посвідчення.