«Купуючи нову річ, звертайте увагу на наявність етикеток, що вказують на склад сировини, а також способи його прання та хімчистки. Це унебезпечить Вас від «сюрпризів» у майбутньому – таких як неможливість якісної обробки.»

Новини

 05.03.19
Знижка 20% на чистку будь–якого одягу
Любі наші, ми з подарунком до вас :–) З 5–го по 10–те березня в нашій мережі діє знижка 20% на чистку будь–якого одягу. Так–так, будь–якого – жіночого і чоловічого, ...
 04.03.18
Donini вітає зі святом весни Мережа хімчисток Доніні вітає вас зі святом весни і краси та  дарує знижку -15% на чистку текстильного, шкіряного і хутряного одягу в період з 5-го по 18-те ...
 03.09.17
Знижка 15% на чистку верхнього текстильного одягу Зустрічаємо осінь разом! З 1-го по 14-те вересня в мережі хімчисток Доніні діє знижка -15% на чистку верхнього текстильного одягу! Чистка плаща - від 110.00 грн, куртки ...

Дисконтна програма

Піклуючись про Вас та висловлюючи свою вдячність, ми створили дисконтну систему Доніні – систему накопичувальних знижок для наших постійних  клієнтів.


    Для отримання дисконтної картки зі знижкою 5% здійсніть одноразове замовлення на 1 000 грн або ж протягом року накопичуйте цю суму на свому особистому рахунку.


    Щойно Ви накопичили на свому особовому рахунку 3 000 грн, Ви отримуєте дисконтну картку зі знижкою 7%.

    Власники даних карт мають право на першочергове виконання замовлень зі знижками 5% і 7% відповідно на всі послуги Доніні, крім послуг по пранню білизни та ремонтних робіт.


    Здійснивши замовлення на суму від 6 000 грн, Ви стаєте привілейованим клієнтом мережі Доніні, що має право на першочергове виконання замовлень, користується 10% знижкою на всі послуги, а також отримує право на термінове виконання замовлень без стягування тарифу за терміновість.


Інші знижки, що діють в мережі Доніні:

- 50% на чистку дитячого одягу до 38 розміру
- 10% на весь асортимент інвалідам ВВВ 1-2 групи
- 10% членам багатодітних сімей

Знижки надаються в момент оформлення замовлення при наявності дисконтної картки або відповідного посвідчення.