«При появі будь-яких плям краще відразу звернутися до спеціалістів хімчистки. Чим раніше Ви зробите це, тим більше у Вас шансів позбавитись плями та зберегти свої речі у доброму стані.»

Новини

 09.03.20
Знижка 15% на чистку верхнього одягу
Зустрічаємо весну в піднесеному настрої і бездоганному образі 🌺 І даруємо знижку 15% на чистку будь-якого верхнього одягу - жіночого та чоловічого, текстильного, ...
 02.01.20
Веселого Різдва та щасливого Нового року! Вітаємо з прийдешніми святами! Мирного і радісного, здорового і щасливого, чистого Нового року!Бажаємо більше часу проводити з родиною не лише на свята. А повсякденні турботи ...
 05.03.19
Знижка 20% на чистку будь–якого одягу Любі наші, ми з подарунком до вас :–) З 5–го по 10–те березня в нашій мережі діє знижка 20% на чистку будь–якого одягу. Так–так, будь–якого – жіночого і чоловічого, ...

Технології

В своїй роботі ми зібрали всі сучасні технології з обробки речей. Вони безпечні для здоров'я та Ваших улюблених речей.
В залежності від складу тканини та типу забруднення для кожної речі ми підбираємо технологію, що дозволить повернути ідеальний вигляд Вашим речам.

Класична суха чистка

На сьогоднішній день це найрозповсюдженіша технологія чистки в світі. Чистка речей відбувається в перхлоретилені. Речі, почищені за технологією сухої чистки, не дають усадку, не втрачають форму.
Суха чистка використовується насамперед для обробки речей костюмно-пальтової групи, виробів з хутра та гладкої шкіри.  
В хімчистці Доніні суха чистка здійснюється на екологічно безпечних машинах останнього покоління виробництва Німеччини та Італії. Це означає, що підприємтство не має відходів виробництва та шкідливих викидів в атмосферу. В роботі використовується німецький перхлоретилен, що має сертифікат відповідності та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Аквачистка

Аквачистка - альтернативна традиційній хімчистці  - це лагідна технологія обробки речей у воді. При аквачистці не порушується структура делікатних тканин, краще видаляються забруднення, яких неможливо позбутися при сухій чистці.  Вироби зберігають яскравість кольорів, стають свіжішими.
Аквачистку ми здійснюєм на новому обладнанні провідних  світових торгівельних марок Miele, UniMac, Tolon, Electrolux, Daewoo спеціалістами, що пройшли стажування у доктора хімічних наук з Італії Альберті Анджело  -   визнаного світового лідера в обласні сучасної чистки речей. При цьому використувуються препарати, які значно покращують якість чистки та подовжують життя речей.
Ми перші в Україні запропонували своїм клієнтам технологію аквачистки дублянок, розроблену американськими технологами з Kirk’s Suede Life.

Аквачистка в повітряно-бульбашкових машинах

Аквачистка  за інноваційною технологією в повітряно-бульбашкових машинах.
Ми єдині в Черкасах, хто запропонує Вам аквачистку найтендітніших речей в повітряно-бульбашковій машині.
Нова технологія має дві переваги - якість та лагідність.
Миючі засоби поєднуються з водою та повітрям, перетворюються на бульбашки та глибше проникають в тканину. Як результат - забруднення 100-відсотково видаляються з тканини.
Разом з тим, бульбашки утворюють пінну подушку, що пом'якшує механічну дію на тканини, а отже забезпечують лагідну обробку найделікатніших речей.
Бульбашки можуть, а ми допоможемо!

Ручна обробка

Ексклюзивний догляд за Вашими найособливішими речами. Застосовується для найделікатніших речей; одягу, обробка якого заборонена за технологією сухої та аквачистки; суконь та костюмів зі складною фурнітурою, аплікаціями та принтами; замшевого взуття.